Vyberte stránku

Vážení rodiče,

nacházíte se na stránkách 4.C ZŠ Úvaly, naleznete zde aktuální informace o dění v naší třídě, plánované akce třídy, školy a veškeré informace pro rodiče.

třídní učitel Mgr. Bohumil Bulíř

Kontakt Třída: 4.C
Třídní učitel: Mgr. Bohumil Bulíř
E-mail: bulir@zsuvaly.cz

 

Vážení rodiče, pokud by si děti chtěly trénovat Hejného matematiku i doma, pěkné úlohy najdou na tomto odkazu: https://www.matika.in/cs/, Lenka Foučková

PředmětTémaUčebnicePracovní sešit 2
Český jazykVzory podstatných jmen - rod ženskýStr.
MatematikaPráce s kalkulačkou (vždy v pondělí), slovní úlohy, finanční gramotnost, opakování
Pátek - geometrie - soustava rovinných útvarů - rýsování
Str. 37, 40, 43
PřírodovědaZemě, planety, Slunce7Str. 7
VlastivědaStr.

Informace pro skupiny A25 a A26

Výuka angličtiny - 2.třída, 1 hodina týdně
Vážení rodiče,

výuka anglického jazyka probíhá metodou Super Nature (1) stejně, jako to bylo v první třídě s pomocí Chloe a kamarádů. Budeme opakovat a rozšiřovat slovní zásobu z první třídy zábavnou formou pomocí her, písniček a tvořit různé barevné pomůcky.

Děti budou pracovat se sešity z loňského roku, které si budou nechávat ve škole, kde budou rovněž k nahlédnutí pro rodiče. Poslechové CD již mají děti doma. Budou mít za úkol každý den (ideálně) poslouchat několik krátkých nahrávek. O poslechu nahrávek si děti povedou zápis v úkolníčku / zapisníčku / notýsku (podle toho, co budou používat s paní třídní učitelkou) a tímto bych Vás chtěla požádat o kontrolu a podpis. Rovněž budou děti potřebovat vybavený penál (tužka, pastelky, nůžky a lepidlo). V hodinách na děti budeme hovořit především anglicky.

Informovat Vás budeme na www stránkách třídy, zprávami nebo na nástěnce v elektronické žákovské knížce. V případně dotazů nás prosím kontaktujte.
Olga Fernando
fernando@zsuvaly.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MĚSÍCNÁZEV AKCEDATUMČASBLIŽŠÍ INFORMACE
ŘíjenPlanetárium Praha3.10.2017
.

Dotazy na mne můžete zaslat prostřednictvím tohoto formuláře:

7 + 15 =