Vyberte stránku

Vážení rodiče,

nacházíte se na stránkách 4.C ZŠ Úvaly, naleznete zde aktuální informace o dění v naší třídě, plánované akce třídy, školy a veškeré informace pro rodiče.

třídní učitel Mgr. Bohumil Bulíř

Kontakt Třída: 4.C
Třídní učitel: Mgr. Bohumil Bulíř
E-mail: bulir@zsuvaly.cz

Vážení rodiče, v únoru 2018 bude probíhat školní kolo matematické soutěže Pangea. Jsou to úlohy rozvíjející logickou úvahu. Bylo by dobré, kdyby soutěž děti vyzkoušely. Výsledky se nezpracovávají ve škole, děti budou ve škole pouze kladně ohodnoceny za účast v soutěži. Do soutěže děti přihlašuje učitel na základě souhlasu rodičů s účastí. Další informace na www.pangea.edu.

Vážení rodiče, pokud by si děti chtěly trénovat Hejného matematiku i doma, pěkné úlohy najdou na tomto odkazu: https://www.matika.in/cs/, Lenka Foučková

PředmětTémaUčebnicePracovní sešit
Český jazykOpakování-vyjmenovaná slovaStr.
MatematikaSlovní úlohy, práce s kalkulačkou (vždy v pondělí), dělení jednociferným dělitelem, zaokrouhlování, celá čísla
Testík - středa - zaokrouhlování
Geometrie (čtvrtek, pátek) - rýsování - kolmice, obdélník
str. 40 - 41Str. 26 - 27
PřírodovědaZemě, planety, Slunce7Str. 7
VlastivědaStr.

Informace pro skupiny A25 a A26

Výuka angličtiny - 2.třída, 1 hodina týdně
Vážení rodiče,

výuka anglického jazyka probíhá metodou Super Nature (1) stejně, jako to bylo v první třídě s pomocí Chloe a kamarádů. Budeme opakovat a rozšiřovat slovní zásobu z první třídy zábavnou formou pomocí her, písniček a tvořit různé barevné pomůcky.

Děti budou pracovat se sešity z loňského roku, které si budou nechávat ve škole, kde budou rovněž k nahlédnutí pro rodiče. Poslechové CD již mají děti doma. Budou mít za úkol každý den (ideálně) poslouchat několik krátkých nahrávek. O poslechu nahrávek si děti povedou zápis v úkolníčku / zapisníčku / notýsku (podle toho, co budou používat s paní třídní učitelkou) a tímto bych Vás chtěla požádat o kontrolu a podpis. Rovněž budou děti potřebovat vybavený penál (tužka, pastelky, nůžky a lepidlo). V hodinách na děti budeme hovořit především anglicky.

Informovat Vás budeme na www stránkách třídy, zprávami nebo na nástěnce v elektronické žákovské knížce. V případně dotazů nás prosím kontaktujte.
Olga Fernando
fernando@zsuvaly.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MĚSÍCNÁZEV AKCEDATUMČASBLIŽŠÍ INFORMACE
ŘíjenPlanetárium Praha3.10.2017
.

Dotazy na mne můžete zaslat prostřednictvím tohoto formuláře:

5 + 5 =