Vyberte stránku
KroužekVedeKdyKontakt
Anglický jazyk - pro 2.ročníkMgr. Olga Fernandostředa 13.00 - 14.00fernando@zsuvaly.cz
Anglický jazyk - pro 3.ročníkMgr. Olga Fernandopondělí 13.00 - 14.00fernando@zsuvaly.cz
Anglický jazyk - pro 4.ročníkMgr. Olga Fernandostředa 14.05 - 15.05fernando@zsuvaly.cz
Anglický jazyk - 3. ročníkMgr. K. Syslováúterý 14.00 - 15.00syslova@zsuvaly.cz
Anglický jazyk - 3. ročníkMgr. K. Syslovástředa 14.00 - 15.00syslova@zsuvaly.cz
Anglický jazyk - pro 5.ročníkMgr. Olga Fernandopátek 13.00 - 14.00fernando@zsuvaly.cz
Floristický kroužekEliška Klocovástředa (1x za 14 dní)klocovae@gmail.com
Věda nás bavíMgr. Petr Daněkstředa 15.30 - 16.30danek@zsuvaly.cz
Věda nás bavíIng. Dana Misárkováčtvrtek 15.30 - 16.30misarkova@zsuvaly.cz
Bricks4Kidzúterý 15.00 - 17.00asladeckova@bricks4kidz.com
Klub nadaných dětíAdamová, Jurčákovástředa, pátek (1x za 14 dní) 13.00 - 15.00sarka.adamova@centrum.cz
Sportovní hry pro dětiH. Hoblíkovápátek 16.00 - 17.00hankahoblikova@seznam.cz
MažoretkyDDM Úvalyúterý 17.00 - 19.00mddmuvaly@seznam.cz
FlorbalFbK Olymp Prahapondělí 17.00 - 19.00stenek@fbkolymp.cz
Učení trochu jinak pro žáky 5. a 6. tříd
info na https://www.zsuvaly.cz/o-skole/skolni-poradenske-pracoviste/
Mgr. M. Pejchalovástředa 14.00 - 15.00pejchalova@zsuvaly.cz
Speciálně pedagogický kroužek pro žáky 2. stupně
info na https://www.zsuvaly.cz/o-skole/skolni-poradenske-pracoviste/
Mgr. M. Pejchalováčtvrtek 14.00 - 15.00pejchalova@zsuvaly.cz

Kroužky školní družiny ve školním roce 2017/2018

 

DEN KROUŽEK ČAS VYCHOVATELKA POČET MÍSTNOST
pondělí šikovné ruce 15,30-17 L. Krafnettrová 15 D 2-1
pondělí výtvarka 15,30-17 M. Macháčková 15 D 2-2
úterý šikovné ruce 15,30-17 L. Krafnettrová 15 D 2-1
úterý jógové hrátky 15,30-17 Š. Klocová 15 E 1-2
úterý florbal

sudý týden

1. + 2. třída

15,30-17 L. Králová 15 tělocvična
úterý florbal

lichý týden

3. + 4. třída

15,30-17 L. Králová 15 tělocvična
úterý flétna 16-17 T. Karlová 10 D 2-2
středa sbor Hlásek 6,55-7,45 J. Jiřičková 30 učebna Hv
středa jógové hrátky 15,30-17 Š. Klocová 15 A 1-3
středa dramatický kroužek 15,30-17 M. Macháčková 15 D 2-2
středa tvořínek 15,30-17 T. Dvořáková 15 C 0-2
středa sportovní kroužek 15,30-17 L. Králová 20 tělocvična
čtvrtek vaření

dvě skupiny sudý/lichý týden

15-17 J. Tomasová 12+12 kuchyňka
čtvrtek čtenářský kroužek 16-17 D. Váňová 12 čítárna
čtvrtek sportovní kroužek 15,30-17 M. Macháčková 20 tělocvična