Milé děti, žáci, kamarádi, parťáci,

všem nám ve škole chybí to obvyklé hemžení, mravenčení a především kontakt, který mezi sebou všichni máme. Až nyní jsme si ještě více uvědomili, jak moc nás baví Vaše otázky typu „A budeme psát?“ „A k čemu nám to bude?!“ „To jsme nebrali!“, jak jsme ochuzení o povídání si s Vámi na chodbách, zvídavé dotazy, radost z jedniček, neustálé špičkování a dobírání si naší učitelské snahy udržet ve třídě klid a pořádek nebo soutěžení „kdo bude ve třídě dřív“ J Najednou je na chodbách pusto, ticho, klid.

A protože jako ředitel chci se svými žáky zůstat v kontaktu, znát jejich myšlenky, vědět, co je trápí, štve, co je mrzí, nebo z čeho mají radost, co se jim povedlo, budu během zavření školy s Vámi se všemi v kontaktu. Každou středu budu v pravidelném videu odpovídat a reagovat na některé Vaše maily, společně si občas zacvičíme, zahrajeme si hry – cokoliv nás napadne, ale budeme hlavně spolu!

Zvolil jsem formu pravidelných pozdravů na webu naší školy v záložce „STŘEDA S ŘEDITELEM“ (https://www.zsuvaly.cz/streda-s-reditelem/), kterou jsem pro nás nechal vyrobit.

Vaše dotazy, náměty, videa, pozdravy, vtipy, inspirace mi prosím posílejte na mail: stredasreditelem@zsuvaly.cz , který jsem vytvořil výhradně pro Vás, naše žáky!

A jako první, na příští středu, navrhuji téma: „Moje učitelka – Můj učitel“ – pošlete mi do pondělka naskenovaný obrázek, který namalujete, nebo třeba nějakou akční a netradiční fotku, o kterou svou učitelku/svého učitele poprosíte J

Ve středu si pak zasoutěžíme, kdo jich pozná nejvíce! J

A i když jsme doma bez přátel, kamarádů a často i širší rodiny, je důležité najít si způsob, jak se spojit a z jednoho JÁ udělat stovky MY. A díky dnešním vymoženostem to je velice jednoduchý cíl.

Tak jdeme na to, kamarádi, už se na Vaše mailíky, zprávičky, videa o obrázky moc těším! J

Váš Lukáš