ZÁVAZNÁ PŘIHLÁŠKA KE STRAVOVÁNÍ VE ŠKOLNÍ JÍDELNĚ
Vyplněnou a podepsanou přihlášku předejte do kanceláře ŠJ a zakupte si u vedoucí čip /cena čipu je 110,- Kč, nahrazuje stravenky.
Pokud strávník čip ztratí, je nutné zakoupit do tří dnů nový. OBĚDY PLAŤTE PROSÍM B E Z H O T O V O S T N Ě .

TRVALÝ PŘÍKAZ K ÚHRADĚ: z účtu u libovolné banky – zde zadáte

• trvalý příkaz k úhradě ve prospěch účtu jídelny, tj. č. účtu: 2201654771/2010
  • variabilní symbol = 4444+evidelnční číslo strávníka (bude sděleno e-mailem ihned po zaregistrování nebo přímo v kanceláři ŠJ)
  • částka: žáci 7-10 let 550,- Kč 11-14 let 594,- Kč žáci nad 15 let 682,- Kč

POZOR! Obědy je nutné platit dopředu, tj. k 20. v měsíci (např.na září musíte zadat příkaz k 20. srpnu).
    V případě trvalých příkazů si zadejte přerušení placení na červen a červenec. V srpnu již platíte na září!!

Vyúčtování = vrácení přeplatků na Váš účet bude prováděno na vaši žádost na konci školního roku (v červenci).
    Je nezbytné informovat jídelnu o aktuálním čísle účtu, jinak se přeplatky automaticky přenesou na nový školní rok.

CENY OBĚDŮ: 1. žáci 7-10 let 25,- Kč za oběd, 2. žáci 11-14 let 27,- Kč za oběd 3. žáci nad 15 let 31,- Kč za oběd
    žáci jsou do těchto kategorií zařazováni na dobu školního roku, ve kterém věku dosahují.
    Školní rok trvá od 1.9. do 31.8.
    Obědy můžete platit také na libovolné období dopředu. Veškeré přeplatky se automaticky přesouvají na další školní rok nebo když si požádáte, tak je vracíme vždy v červenci zpět na účet, který uvedete na této přihlášce.

Odhlašování obědů
    internetové odhlašování na www.strava.cz
    telefonicky na tel. 281 981 615 nebo 774 439  804

Ukončení stravování:
    písemně nebo telefonicky oznámíte datum, ke kterému rušíte stravování dítěte ve ŠJ a domluvíte se s vedoucí jídelny na způsobu vyúčtování. Netýká se dětí, které budou odcházet z 9.tříd, ti budou vyúčtování automaticky (nutno nahlásit aktuální č.ú., na které chcete přeplatek vrátit). Za vrácený a nepoškozený (funkční a čistý) čip Vám jídelna vrátí peníze.

Pozor! Obědy, které nebudou včas zaplacené, nebudou dítěti vydány!! Dětem, které nebudou mít více jak 2 dny čip, musí si zakoupit čip nový.

S dotazy a připomínkami se prosím obracejte na vedoucí jídelny Pavlínu Stehlíkovou
    tel. 281 981 615 nebo stehlikova@zsuvaly.cz

SEZNAMTE SE S PROVOZNÍM ŘÁDEM ŠKOLNÍ JÍDELNY, JE VYVĚŠEN V JÍDELNĚ A NA WEBOVÝCH STRÁNKÁCH ŠKOLY.