Vyberte stránku

Aktuálně I

Připravujeme:

V týdnu 22.10.-26.10. připravíme pro děti pokrmy k stému výročí založení Československého státu aneb „Co vařily naše prababičky“.

V týdnu 29.10.-2.11. budeme vařit ve školní kuchyni již tradiční Hallowennské pokrmy. Škoda, že nám do toho 29. a 30.10.  vstoupily podzimní prázdniny.

Platby obědů a důležité informace na školní rok 2018/2019

Těm, co na obědy chodí, budou automaticky přihlášeny 27.8.2018. Prosím, nezapomeňte včas provést platbu za obědy, aby se dětem včas přihlásily. Kdo si nepřeje automatické objednávání stravy a obědy si chce přihlašovat sám, musí mi to nahlásit. Ti, co chodí na obědy pouze některé dny v týdnu např. úterý a čtvrtek, musí mi to taktéž nahlásit, aby se mu nepřihlašovaly obědy na všechny dny.

 

Důležité upozornění pro rodiče

Vážení rodiče, žádám vás, abyste platili obědy svým dětem včas, to znamená max. do 20 dne v měsíci na měsíc následující. Někteří rodiče toto nedodržují a děti jsou i pár dnů bez oběda. Dítě, které nemá oběd zaplacen, má možnost vzít si jen polévku, hlavní část oběda, salát či jiný doplněk NEDOSTANE, pokud nebude mít obědy zaplaceny. Pokud takto dítě chodí déle než týden, je na to upozorněno.

Cena oběda je stanovena na celé menu, které je nedělitelné.

 Odhlašování obědů

Odhlašování obědů je nutné provést jeden pracovní den předem  do 11hod. Na pozdější odhlášení není možné brát ohled. V případě nemoci žáka je možno oběd odebrat za první den jeho nepřítomnosti v době 11.00-11.30 a 13.55-14.15 hod. Další dny již oběd vydat nelze a je třeba jej odhlásit. Odhlašovat můžete přímo na www.strava.cz, telefonicky 774 439 804 nebo mailem na stehlikova@zsuvaly.cz. Upozorňuji rodiče, že odhlašuji obědy na základě data a času přijatého e-mailu.

Zakoupení nového čipu v případě ztráty nebo nefunkčnosti

V případě, že vaše dítě čip ztratí nebo z nějakého důvodu nebude čip fungovat,  může si jej zakoupit  každý den ráno než půjde do školy. S sebou si přinese 110,- kč na čip nový. Bez čipu na obědy chodit nelze !

Registrace čipů na školní mléko a svačinu

V kanceláři ŠJ si můžete  registrovat čip na školní mléko a svačinu. Je nutné si přinést s sebou zelený čip, který máte na stravování ve školní jídelně.

 Vrácení čipů

Žáci 5 a 9 ročníků, kteří končí stravování v naší jídelně budou moci vrátit čip a odhlásit se ze stravování do 29.6. vč., kdy jim za nepoškozený ( nefunkční, popsaný, umazaný či jinak znehodnocený) čip bude vrácena částka 110,- Kč. Po tomto termínu  nelze čip vrátit a nebude vám tudíž  vrácena částka 110,- Kč.

 Přeplatky za obědy

Přeplatky za obědy, které zůstanou na účtech strávníků se na konci školního roku nebudou vracet. Zůstanou na účtech žáků a přesunou se automaticky na školní rok 2019/2020. Pokud chce někdo přeplatek za obědy vrátit, musí o toto požádat nejpozději do 30.6. a v průběhu prázdnin mu bude zaslán na účet, který je potřeba sdělit vedoucí ŠJ taktéž do 30.6.. Přeplatky za obědy se v hotovosti nevrací.

Pavlína Stehlíková

 

 

 

 

 

 

 

 

Kontakt

Vedoucí školní jídelny

Pavlína Stehlíková

Telefon: 281 981 615

E-mail: stehlikova@zsuvaly.cz