Do školy se vrátili deváťáci a první stupeň. Druhý stupeň komunikuje online. A platí to i o školním parlamentu. Členové parlamentu projevili zájem obnovit schůzky prostřednictvím videokonferencí. Pustili jsme se do toho a od dubna se pravidelně 1x za 14 dní setkáváme online. Videokonferencí se účastní kolem 20 členů, což je skvělé!

A o čem nyní jednáme? Rádi bychom navázali na naše běžné činnosti: plánujeme vytvořit virtuální prohlídku naší školy jako náhradu Dne otevřených dveří a promýšlíme, jak zorganizovat hry pro děti místo klasického Školního Dne dětí. Držte nám palce!

Kdo by se chtěl zapojit do akcí školního parlamentu, tak nyní sbíráme zajímavé fotografie na téma „Život v karanténě“. Posílat je můžete na email: parlament@zsuvaly.cz. Vytvořené Album s Vámi budeme sdílet na stránkách školy.

Za školní parlament Michaela Pejchalová