Zápis do 1. třídy

Zápis do 1. tříd školního roku 2019/2020 bude v naší škole probíhat 5. dubna 2019. Zákonný termín pro přihlášení dítěte ke školnímu vzdělávání je dle zákona č. 561/2004 Sb. ve znění zákona č. 178/2016 Sb. 1. – 30. dubna 2019. Pokud uvažujete o žádosti o odklad školní docházky pro své dítě, je třeba zažádat o vyšetření pedagogickou poradnou již v zimě a u zápisu podat  žádost o odklad školní docházky nejlépe již s oběma doporučeními – pedagogicko – psychologické poradny i lékaře.

Další informace o zápisu zde: Zápis do školy

Informace ke školní zralosti zde: CO BYCH MĚL UMĚT  a zde: ŠKOLNÍ ZRALOST

Den otevřených dveří

Den otevřených dveří se uskuteční ve středu 13. 3. 2019. Zveme rodiče, prarodiče našich žáků, budoucí prvňáčky i jejich rodiče. Tento den se také můžete zúčastnit komentované prohlídky školy, kterou povedou žáci školního parlamentu. Sraz na prohlídku bude u vrátnice v 9 hodin.

Hrdá škola

Na podnět našeho školního parlamentu se naše škola připojila k projektu Hrdá škola. V týdnu od 11. do 15 2. 2019  u nás probíhá Barevný týden. Děti (ale i dospělí) chodí do školy ve stejných barvách. V pondělí v duhové, v úterý v červené, ve středu v modré, ve čtvrtek v zelené a v pátek v černé.

Učíme se tak týmovosti, pocitu, že táhneme za jeden provaz.

Plakát zde

Ředitelské volno v ZŠ

ředitelské volno pro žáky naší školy bude vyhlášeno v těchto termínech:

• dne 5. 4. 2019 z důvodu organizace zápisu do  1. ročníku. Školní družina bude tento den v provozu.
  • dne 2. 5. 2019 a dne 3. 5. 2019 z důvodu deratizace a čištění odpadů. Školní družina nebude v těchto dnech v provozu.