Vyberte stránku

Pěvecká soutěž „Kudy chodí písničky“ proběhla dne 12. 4. 2018 v sále CVA „65“, a to již        v jubilejním 20. ročníku. Soutěže se zúčastnilo celkem 82 zpěvaček a zpěváků, jejichž výkony hodnotila porota v tomto složení – paní učitelky Hana Šintlerová (předsedkyně poroty), Jana Formandlová, Jiřina Jiřičková, Zdeňka Křížová a jako čestný host Věra Nováková. Měly mnohdy v hodnocení předvedených interpretací písní nelehké rozhodování, protože výkony soutěžících byly skvělé. Zaslouží si poděkování za zodpovědný přístup.

Děkuji všem, kteří se podíleli na organizaci této soutěže, korepetitorům, kteří připravili děti a svým doprovodem podpořili jejich výkony, školní družině za výrobu krásných dárečků pro soutěžící a našim kuchařkám za skvělý koláč.

Uděluji pochvalu konferenciérkám Anežce Štěpánkové a Veronice Urbanové ze třídy 8.A a žákům Michalu Gajdovi a Davidu Rossmannovi ze třídy 9.B za pomoc a ochotu při stěhování nezbytných pomůcek a přípravu sálu.

Všichni soutěžící, kteří se umístili na 1., 2. a 3. místě, postupují do oblastního kola, které proběhne 3. května 2018. Přeji všem hodně štěstí!!!

MgA. Věra Trojanová

Výsledky v oblastním kole najdete zde: Výsledky_oblastní_kolo_20_ročník_18