vítáme vás na webových stránkách naší školní družiny a školního klubu. Najdete zde potřebné informace.
Těšíme se na spolupráci s vámi.
tým vychovatelek

JARNÍ PRÁZDNINY 19. – 23. 2. 2024

Z důvodu malého zájmu NEBUDE o jarních prázdninách zajištěn provoz školní družiny.

VOLNÉ MÍSTO NA KROUŽKU VAŘENÍ

Od II. pololetí je možné se přihlásit na kroužek vaření. Místo se uvolnilo v pondělí (lichý týden od 12.2.2024), ve čtvrtek (sudý týden od 8.2.2024) a ve čtvrtek (lichý týden od 2.2.2024). V případě zájmu pište na mail rysava@zsuvaly.cz.

PLATBA ZA ŠD/ŠK

Do konce ledna bude z třídního fondu odečtena platba za školní družinu a školní klub na druhé období (leden – červen = 2.100,-). Prosím, zkontrolujte dostatek financí v třídním fondu.

Mgr. Magdaléna Ryšavá

E-mail: rysava@zsuvaly.cz

Školní družina ve školním roce 2023/2024

I. odd. Šárka Klocová – budova A1, kmenová třída 3.C (3.C, část 4.E) – klocova@zsuvaly.cz;

II. odd. Simona Malíková – budova A2, kmenová třída 1.D (1.D) – malikova@zsuvaly.cz;

III. odd. Barbora Suchnová – budova D1, kmenová třída 4.C (2.B) –  suchnova@zsuvaly.cz;

IV. odd. Alena Doskočilová – budova A1, kmenová třída 3.A (3.A, část 4.E) – doskocilova@zsuvaly.cz;

V. odd. Lenka Krafnettrová – budova D2, kmenová třída 1.A (1.A) – krafnettrova@zsuvaly.cz;

VI. odd. Dana Váňová – budova A2, kmenová třída 4.A (4.A, 4.B) – vanova@zsuvaly.cz;

VII. odd. Pavla Annika Pavelková – budova D2, kmenová třída ŠD (2.E) –  pavelkova@zsuvaly.cz;

VIII. odd. Vlasta Bláhová – budova A2, kmenová třída 1.C (1.C) – blahova@zsuvaly.cz;

IX. odd. Markéta Macháčková – budova F, kmenová třída 1.B (1.B) –  machackova@zsuvaly.cz;

X. odd. Martina Křížová – budova C2, kmenová třída 2.C (2.C) – krizova.m@zsuvaly.cz;

XI. odd. Tereza Prášilová – budova D, kmenová třída 3.B (3.B) – prasilova@zsuvaly.cz;

XII. odd. Jana Kubáčová – budova A1, kmenová třída 2.D (2.D) –  kubacova@zsuvaly.cz;

XIII. odd. Drahomíra Kožíšková – budova C2, kmenová třída 2.A (2.A) –  koziskova@zsuvaly.cz;

XIV. odd. Jitka Špitálská – budova F, kmenová třída 3.D (3.D, část S1) – spitalska@zsuvaly.cz;

XV. odd. Martina Udržalová – budova D2, kmenová třída 4.D (4.C, 4.D) – udrzalova@zsuvaly.cz;

Školní klub – Veronika Čápová – capova@zsuvaly.cz; 606 181 007

Nabídku našich družinových kroužků naleznete ZDE.

vzor omluvenky

Řád školního klubu

Vnitřní řád ŠD

Zápisový lístek do ŠD

Zápisový lístek do ŠK

ŠVP ŠD – Školní vzdělávací program pro ŠD naleznete v záložce – O škole – Dokumenty.

ŠVP ŠK – Školní vzdělávací program pro ŠK naleznete v záložce – O škole – Dokumenty.

Organizace školního roku 2023/2024

Provozní doba ŠD je od 6:30 do 7:40 hodin a od 11:30 do 17:00 hodin.

Doba činnosti jednotlivých oddělení je dána rozvrhem.

Aby nebyla narušována činnost oddělení, jsou pro odchody dětí stanoveny tyto doby:

• do 13:00 hod. nebo 13:30 hod.(v závislosti na rozvrhu hodin a rozpisu školní jídelny – každé oddělení má jinak, rodiče jsou na začátku školního roku informováni přes družinový notýsek)
  • po 15:00 hod.

Rodiče jsou povinni dodržovat tuto stanovenou dobu.

Ranní družina (6:30 – 7:40) – budova D, tel. 773 105 346

Koncová družina (16:00 – 17:00) – budova D, tel. 773 105 346

Základní informace o školní družině při ZŠ Úvaly

1. Ranní družina probíhá od 6:30 do 7:40 v budově D. Po skončení ranní družiny převádíme děti do jednotlivých budov (A, C, F), kde probíhá vyučování.

2. Po vyučování si přebíráme děti od paní učitelky. Na oběd chodíme různě, podle časového plánu. Po obědě do určitého času (podle plánu jednotlivých odděleních ŠD) si můžete dítě vyzvednout. Poté probíhají zájmové činnosti a další vyzvedávání je možné kdykoli od 15h.

3. Své dítě vyzvedáváte přes zvonky, které jsou na jednotlivých budovách. Přes zvonek nám oznámíte jméno dítěte, které jde domů. Děti z oddělení na budově A a na budově C si fyzicky vyzvednete u hlavního vchodu školy (u vrátnice).

4. Od 16h do 17h jsou všechny děti v koncové družině v budově D.

5. V případě spojování oddělení, nebo dřívějším odchodu z kmenové budovy na jinou, bude u zvonků informace, kde se aktuálně konkrétní oddělení ŠD nachází.

6. Ke vzájemné komunikaci slouží družinový notýsek, kde máte nalepenou organizaci oddělení ŠD vašeho dítěte a důležité informace. Dalším komunikačním kanálem jsou Bakaláři a webové stránky školní družiny.

7. Během září dostáváte seznam s nabídkou našich zájmových kroužků. Podle dalších instrukcí probíhá na ně zápis. Zájmové kroužky začínají v měsíci říjnu a jsou zdarma.

8. V době ředitelského volna a vedlejších prázdnin zajišťuje školní družina provoz pouze v případě, přihlásí-li se dostatečný počet zájemců.

9. Základní škola Úvaly stanovila měsíční úplatu za pobyt dítěte ve školní družině na 350,- Kč za měsíc. Tato částka je hrazena ve dvou platbách z účtu třídního fondu vašeho dítěte.  Platba září – prosinec 4 × 350,- Kč = 1.400,- Kč, proběhne koncem září. Platba leden – červen 6 × 350,- Kč = 2.100,- Kč, proběhne koncem ledna.

V případě nejasností mě neváhejte kontaktovat na tel. čísle 736 183 705 nebo e-mailu rysava@zsuvaly.cz.

Mgr. Magdaléna Ryšavá

zástupkyně pro 1.stupeň, školní družinu